NMK Elverum
Innkomne påmeldinger (56)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Mads Østberg NAF Msp Asker og Bærum Ford Fiesta R5 2
Ola Fløene NAF Msp Asker og Bærum Adapta Motorsport AS
 
Stian Brøderud KNA Solør Msp Opel Kadett 11
Marius Eng KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Thomas Skogheim KNA Solør Msp Mitsubishi Evo VI 13
HansPetter Aarstad KNA Kongsvinger Thomas Skogheim
 
Roy Oskar Skaug NMK Trøgstad Volvo 240 14
Tom Slaastad KNA Kongsvinger Roy Oskar Skaug
 
Edvall M. Stenberg NMK Hadeland Ford Escort RS 1800 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Edvall M. Stenberg
 
Erik Offerdal KNA Varna Subaru Impreza STi 3
Jørn Listerud KNA Varna Erik Offerdal
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Volvo 242 19
Gjermund Lien Dahl NMK Nedre Hallingdal Steffen Bjerknes
 
Hallvard Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Peugeot 306 11
Ole Kristian Maribo NMK Nedre Hallingdal Hallvard Sundqvist
 
Marius Haugerud NMK Gardermoen Mitsubishi Evo VI 13
Knut Hovi NMK Valdres Marius Haugerud
 
Sebastian Eriksson Hagfors MK (S) Mitsubishi Evo IX 3
Emil Bergkvist Hofors MS (S) Sebastian Eriksson
 
Sveinung Bieltvedt NAF Øvre Østfold Opel Ascona 400 10
Tor J. Bieltvedt NMK Follo Sveinung Bieltvedt
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Renault Twingo R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Johnny Christiansen KNA Indre/Ytre Østfold Ford Escort MK2 14
Axel Haare KNA Oslo Johnny Christiansen
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190E 10
Rune Eriksen NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Volvo 940 17
Jean Andrè Næsbak NMK Elverum Stig Rune Skjærmoen
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 Evo 10
Kristian Hvambsal Eriksen KNA Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Rune Nilsen NAF Msp Øvre Østfold Seat Ibiza Cupra GTI 11
Truls Solberg NAF Msp Øvre Østfold Rune Nilsen
 
Ola Nore Jr. NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Jørgen Nordhagen
 
Thomas Olsen KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Thomas Olsen
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Johan Svendsen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Andre Trondrud NMK Nore og Uvdal Volvo 940 17
Lasse Bjørnsrud Tveiten NMK Nore og Uvdal Andre Trondrud
 
Anders Gløtta Bogerud NMK Aurskog-Høland Citroën Xsara 11
John Olaf Bogerud NMK Aurskog-Høland John Olaf Bogerud
 
Tor Helge Snøan NMK Støren Nissan Almera GTI 11
Eirik Snøan NMK Støren Tor Helge Snøan
 
Hans Christian Nøkleholm NMK Hamar Nissan Almera GTI 19
Mai Anita Nøkleholm NMK Hamar Hans Christian Nøkleholm
 
Raymond Braaten NMK Aurskog-Høland Volvo 242 10
Vemund Leivestad NMK Gardermoen Raymond Braaten
 
Kim Mastad MK Team Treske (S) Volvo 242 17
Kenneth Kristiansen SMK Eda (S) Kim Mastad
 
Lisa Nilsson Likenäs MK (S) Opel Astra 11
Emelie Olsson Finnskoga MK (S) Lisa Nilsson
 
Hans Erik Eriksen NMK Elverum Peugeot 206 12
Nina Eriksen NMK Hamar Hans Erik Eriksen
 
Marcus Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo 20
Roy Tangen KNA Kongsvinger Roy Tangen
 
Martin Nygård KNA Solør Msp Subaru Impreza STi 3
Jørgen Eriksen KNA Solør Msp Martin Nygård
 
Dagfinn Skullerud NAF Nedre Romerike Volvo 240 17
Andreas Skullerud NAF Nedre Romerike Dagfinn Skullerud
 
Haakon Marius Strømsrud NMK Elverum Volvo 240 19
Marie Hofsløkken NAF Msp Oslo Haakon Marius Strømsrud
 
Finn Kjellbakken Kristiansen NMK Gjøvik Opel Ascona B 19
Dag Andreas Kristiansen NMK Gjøvik Finn Kjellbakken Kristiansen
 
Tom Heitmann NAF Nordre Vestfold Ford Fiesta R2T 5
Stine Marie Klemetsdal NMK Tønsbeg Tom Heitmann
 
Kai-Roar Skjærbekk NMK Hamar Volvo 242 19
Kennet Skjærbekk NMK Hamar Kai-Roar Skjærbekk
 
Torbjørn Hjermstad KNA Indre/Ytre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng KNA Indre/ytre Østfold Torbjørn Hjermstad
 
Krister Skjærbekk NMK Hamar Volvo 240 17
Hans Liberg NMK Hamar Krister Skjærbekk
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Ford Fiesta ST 7
Marius Fuglerud NMK Drammen Håkon Sveen Frøslid
 
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel Astra 11
Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Magnus Bergsjøbrenden
 
Magnus Engelbrektsson MK Team Treske (S) Volvo 940 10
Carin Nilsson MK Team Treske (S) Magnus Engelbrektsson
 
Oddvar Bakken NAF Msp Øvre Østfold Volvo 242 14
Jan Vegard Johansen NMK Hamar Oddvar Bakken
 
Amund Skoglund MK Team Treske (S) Volvo 242 10
Torbjörn Danielsson MK Team Westom (S) Amund Skoglund
 
Anders Grøndal NAF Msp Asker og Bærum Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen NAF Msp Anders Grøndal
 
Henning Solberg KNA Indre Ytre Østfold Mitsubishi WRC 6,5 1
Cato Menkerud KNA Lillehammer Msp Adapta Motorsport AS
 
Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold Subaru Impreza STi 3
Patrick Barth MK Ratten (S) Adapta Motorsport AS
 
Anders Nygård NMK Gjøvik Volvo 242 17
Frank Arne Rogne NMK Gjøvik Anders Nygård
 
Christian August Selmer KNA Oslo og Omegn Ford Fiesta R5 2
Anita Christine Selmer KNA Oslo og Omegn Christian August Selmer
 
Ståle Brastad NMK Follo Ford Sierra Cosworth 10
Daniel Wolden NMK Elverum Ståle Brastad
 
Eyvind Brynildsen KNA Varna Ford Fiesta R5 2
Anders Fredriksson Årjängs MK (S) Adapta Motorsport AS
 
Axel Schiøtz KNA Varna Subaru Impreza STi 3
Thomas Schiøtz NMK Follo Axel Schiøtz
 
Morten Storsveen NAF Msp Øvre Østfold Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen NAF Msp Øvre Østfold Morten Storsveen
 
Thomas Olsen KNA Varna Ford Fiesta ST 7
Anniken Storsveen NAF Msp Øvre Østfold Thomas Olsen
 
Marcus Bårdseth Enger NMK Hamar Honda Civic VTI 19
Ståle Bårdseth NMK Hamar Marcus Bårdseth Enger
 
Ståle Hovda NMK Nore og Uvdal Volvo 240 15
Per Tore Rakkestad NMK Nore og Uvdal Ståle Hovda
 
Vegard Hegle NAF Moss Volvo 240 10
Kristoffer Hegle NAF Moss Vegard Hegle
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza STi 13
Chriss Toni Johnsen NMK Tønsberg Tommy Transeth
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 56
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"