NMK Elverum
Innkomne påmeldinger (82)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Roger Rustand Roger Rustand Ford Fiesta R5 MK2 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Roger Rustand
 
Birger Gundersen A&b motorsport Renault 10
Morten Høgberg A@b motorsport Birger Gundersen
 
Camilla Antonsen KNA Varna Volvo 940 10
Anniken Storsveen KNA Varna Camilla Antonsen
 
Mats Nygård Kna solør Volvo 10
Mats Nygård
 
Kim Anders Nyhus Kim Anders Nyhus Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Knut Harald Henriksen Knut Harald Henriksen Suzuki Ignis S1600 12
Jeanett Haug KNA Eiker Knut Harald Henriksen
 
Jens Berger Nmk Elverum Ford fiesta 20
Jan Frode Storsveen Nmk Elverum Jens Berger
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport VW Polo R5 2
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Wiik Motorsport
 
Pål Rokkestad NMK ASKER Ford Escort MK II 11
Martin H. Rokkestad Pål Rokkestad
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Runar Hodne KAK Volvo 242 10
Jøran T. Eriksen KAK Runar Hodne
 
Runar Hodne KAK Volvo 242 10
Jøran T. Eriksen KAK Runar Hodne
 
Maren Engseth NMK Elverum Volvo 240 10
Kent Dellerud NMK elverum Maren Engseth
 
Anders Gjester KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Anders Gjester
 
Anders Hedström MK Ratten Volvo 240 15
Dan Levin MK Ratten Hedströms Motorsport
 
Daniel Lindfjord NMK Elverum Ford Fiesta R1 20
Einar Alexandersen NMK Elverum Daniel Lindfjord
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Thea Vestli KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Morten Strand NMK Modum & Sigdal Volvo 940 10
Stian Håre NMK Modum& Sigdal Morten Strand
 
Johan Holm SMK Trollhättan Volvo 940 21
Christer Holm SMK Trollhättan Johan Holm
 
Tor Slemdal NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Sivert WalanderBjerkely NMK Aurskog Høland Tor Slemdal
 
Herman Lie-Nilsen NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta ST 11
Steve Røkland KNA Kongsvinger Herman Lie-Nilsen
 
Gustav Johansson Fryksdalens MK VW Golf MK2 11
Jesper Samuelsson Storfors MK Gustav Johansson
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Frank Tore Larsen
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Peugoet 208 R2 5
Martin Erdmann NMK Gardermoen Tom Vidar Belgen
 
Kim Mastad MK TEAM TRESKE VW Golf MK1 GTI 11
Elin Andersson Mk Team Westom Mastad Alltjänst och Motorsport AB
 
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Volvo 940 17
Martin Otterstad NMK Elverum Stig Rune Skjærmoen
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Stian Dahl
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre Asker og Bærum motorsport Tony Caspersen
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo r2 evo 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Honda Civic 20
Erik Storø Marius Solberg Hansen
 
Espen Ruud Asker og Bærum Motorsport Ford Escort MKII 11
Henrik Paulsen NMK Krabyskogen Espen Ruud
 
Lars Erik Haug NMK Fluberg Volvo 740 17
Joachim Berg NMK Fluberg Lars Erik Haug
 
Håkon Olaf Johannessen KNA Eiker Volvo 240 10
Kristian Suren KNA Eiker Håkon Olaf Johannessen
 
Kristiane Hvaal Engh NMK Krabyskogen Renault Clio RS 20
Gunhild Hvaal Engh NMK Krabyskogen Kristiane Hvaal Engh
 
Bjørn Roger Andersen Sjøgren NMK Nore og Uvda Subaru sti wrx 13
Bjørn roger Andersen Sjøgren
 
Amund Lund Reistad NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Oddmund Westby NMK Nore og Uvdal Oddmund westby
 
Robert Blomberg SMK Trollhättan Skoda R5 2
Ida Bood MK Ratten Robert Blomberg
 
Oscar Janson SMK Eda Ford Fiesta 7
Eric Janson SMK Eda Oscar Janson
 
Marcus Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo 17
Petter Fjelstad KNA Varna Marcus Lundhaug
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Citroen C2R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Markus Bakken
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru 13
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Øystein Hansen NMK Gardermoen Volvo 19
Lill-katrin Hansen NMK Gardermoen Øystein Hansen
 
Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Mercedes 190E 2,5-16 AMG 10
Alina Drazkowski Herbjørn Haug
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Elise Brekke NMK Kongsberg Joakim Skalstad
 
Glenn Johansen KAK Opel Corsa 19
Ole Kristoffer Dybvik Apeland KAK Glenn Johansen
 
Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Subaru Impreza Sti 13
Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Petter Sæves Waskaas
 
Trond vVdar Solheim NMK Hadeland Volvo 17
Simen Solheim NMK Hadeland Trond vidar Solheim
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 EVO 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Tor Inge Dahl NMK Tønsberg Volvo 242 10
Espen Schüren Tor Inge Dahl
 
Sivert Granheim NMK Hadeland Nissan Almera 20
Anders Granheim NMK Hadeland Sivert Granheim
 
Åge Hansen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO VI 13
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Åge Hansen
 
Marius Bermingrud KNAEiker Ford Fiesta R2T 5
Thea Lien NMK Modum og Sigdal Marius Bermingrud
 
Per Brynildsen KNA Varna Saab V 4 15
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Per Brynildsen
 
Stig Roar Holter KNA Solør Motorsport Volvo 240 15
Stig Roar Holter
 
Anders Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo 15
Roy Tangen KNA Kongsvinger Anders Lundhaug
 
Kristoffer Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 240 11
TBA Kristoffer Hegle
 
Jonas Svendby NMK Gardermoen Nissan Almera Kit Car 11
Monica Sætra NMK Gardermoen Jonas Svendby
 
Mikus Grantins KAK Mitsubishi Evo VI 13
Aldis Hanzen MG Motorsport
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Truls Briskelund NMK Hønefoss Fredrik Magnussen
 
Gøran Spetland KAK Volvo 240 17
Øystein Spetland KAK Gøran Spetland
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Rune Kittelsen
 
Kjell Runar Bakken NMK Modum og Sigdal Mercedes 190 2,5 16 v 10
Kjell Runar Bakken
 
Lasse Rud NMK Gardermoen Opel Astra 19
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Lasse Rud
 
Per Arne Enger NMK Nore og uvdal Subaru 13
Helen Lund NMK Asker Per Arne Enger
 
Jørgen Bondal KNA Kongsberg Volvo 940 19
Mathias Rustand KNA Kongsberg Jørgen Bondal
 
Håvard Bondal KNA Kongsberg Volvo 242 10
Morten Bjørkesett KNA Kongsberg Håvard Bondal
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Morten Karlsen-Haugen
 
Sindre Backe NMK Hadeland Ford Fiesta R2 5
Mads Johansen NMK Hadeland Sindre Backe
 
Christian Sagli KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Ole Martin Sagli KNA Kongsvinger Christian Sagli
 
Erik Weberg Hansen NMK Sande Nissan almera 11
Torny Midveit NMK Sande Erik Weberg hansen
 
Raymond Berntsen NMK Drammen Volvo 240 10
Marius Evjen NMK Drammen Raymond Berntsen
 
Karl Martin F Kristiansen NMK Hamar Volvo 240 19
Anette Giæver Lier NMK Hamar Karl Martin F Kristiansen
 
Ib Vegard Andersen NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Kari Anne Ramstad Ib Vegard Andersen
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 242 15
Sigrid Bekkåsen NMK Hadeland Frank Tore Bekkåsen
 
Kristian Lauvlid NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Kaia Dahl NMK Modum & Sigdal Kristian Lauvlid
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Opel kadett gsi 11
Rickard Haget KNA Kongsvinger Svein tore løvhøiden
 
Hans Einar Mørkhagen NMK Elverum Volvo 10
Espen Synstad NMK Elverum Hans Einar Mørkhagen
 
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 240 10
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Jakob Hvambsahl
 
Lars-erik Haugen NMK Aurskog-høland Volvo 242 17
Nicklas Granlund NMK Aurskog-høland Lars-erik Haugen
 
Jørgen Leivestad NMK Aurskog Høland Subaru impreza 13
Herman Halvorsen NMKTrøgstad Jørgen Leivestad
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 940 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Elverum Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Jarle de Oliveira Granheim
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 82
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"