NMK Elverum
Innkomne påmeldinger (70)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Odd Anders Gjester Kna Kongsvinger Volvo 240 17
Tina Jeanette Olsen Kna Kongsvinger Odd Anders Gjester
 
Ola Jr Nore NMK Modum& Sigdal Opel Adam R2 5
Veronica Engan Asker og Bærum Motorsport Ola Jr Nore
 
Kenneth Trysnes KAK Ford 11
Kjell Olsen NMK Konsmo Kenneth Trysnes
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Thorbjørn Bekkeland Asker og Bærum Motorsport Knut Harald Henriksen
 
Axel Andre Primdahl Haug NMK Fluberg Volvo 940 17
Synnøve Primdahl Haug NMK Fluberg Axel Andre Primdahl Haug
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Morten Andre Brenna KNA Kongsberg Volvo 240 17
Tom Erik Ramfjord KNA Kongsberg Tom Erik Ramfjord
 
Lars Erik Haug NMK Fluberg Volvo 740 19
Nils Christian Haug NMK Fluberg Lars Erik Haug
 
Anders Hedström Mk Ratten Volvo 242 15
Dan Levin Mk Ratten Anders Hedström
 
Johan Holm SMK Trollhättan Volvo 240 17
Christer Holm SMK Trollhättan Johan Holm
 
Mats Ivar Røsås Nygård KNA Kongsvinger Mitshubishi Evo 9 13
Johan Svendsen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Trond Arne Berg KAK Subaru Impreza 3
Frank Ilebekk KAK Trond Arne Berg
 
Sebastian Høidalen NMK Grenland Renault Clio 20
Jørn Høidalen NMK Grenland Sebastian Høidalen
 
Erik B Hansen NMK Gardermoen Ford Fiesta R2 5
Pål R Svarthol NMK Gardermoen Erik B Hansen
 
Ståle Brastad NMK Follo Mitsubishi evo 6 13
Raymond Braathen NMK Aurskog Høland Ståle Brastad
 
Tore Johannessen NSK Ford rs 1600 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Tore Johannessen
 
Tony Caspersen NMK Aurskog-Høland Subaru 13
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
Magnus Engelbrektsson Mk Team Treske Volvo 940 Budget 10
Carin Nilsson Mk Team Treske Magnus Engelbrektsson
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Trond Sveinsvoll
 
Erlend Moen Østfold motorsport Volvo 240 10
Richard Moen Østfold motorsport Erlend moen
 
Geir Moen Østfold Motorsport Ford Escort MK1 15
August Hoel KNA Varna Geir Moen
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 19
Eskild Granheim NMK Gardermoen Jarle de Oliveira Granheim
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Seat Ibiza 11
Ole Martin Monsen NMK Hønefoss Ruben Bjerknes
 
Vegard Moen Østfold motorsport Ford Escort BDG mk1 15
Preben Moen Østfold motorsport Vegard Moen
 
Philip N Bakken KNA kongsvinger Volvo 242 10
Vegar Myrli KNA Kongsvinger Philip N Bakken
 
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Ford Fiesta R2 5
Martin Otterstad NMK Elverum Stig Rune Skjærmoen
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 3
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 3
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Espen Berglund KNA Solør Motorsport Opel Ascona B 11
Tommy Lillenes KNA kongsvinger Espen Berglund
 
Robert Blomberg SMK Trollhättan Skoda R5 2
Ida Bood MK Ratten Robert Blomberg
 
Fredrik Karlander Toarps MK Peugeot 208 R2 5
Victor Svensson Ryds MK Fredrik Karlander
 
Lars Marius Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Lars Marius Hvambsahl
 
Kristian Prestrud NMK Follo BMW M3 10
Sveinung Bieltvedt Østfold Motorsport Kristian Prestrud
 
Per-Anders Högsäter SMK Eda volvo 240 15
David Mård MK Team Treske Per-Anders Högsäter
 
Marius Sannerhaugen NMK Elverum Volvo 240 19
Mina Korntorp KNA Solør Motorsport Marius Sannerhaugen
 
Dagfinn Skullerud NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Jon Andre Tonerud NMK Aurskog Høland Dagfinn Skullerud
 
Lars Erik Bieltvedt NMK Follo Ascona 400 10
Tor J. Bieltvedt NMK Follo Lars Erik Bieltvedt
 
Tor Slemdal NMK Aurskog - Høland Subaru Impreza STI 13
John B Killingmo NMK Aurskog - Høland Tor Slemdal
 
Tom Erik Sund KNA Kongsvinger Volvo 242 19
Henrik Aarstad KNA Kongsvinger Tom Erik Sund
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Steffen Bjerknes
 
Martin Nygård Kna Kongsvinger Subaru STI 13
Wendy Strømstad Kna Kongsvinger Martin Nygård
 
Erik Svartås KNA Varna Volvo 242 10
Pernille Marie Svartås KNA Varna Erik Svartås
 
Lars Erik Skogen NMK Valdres Volvo 240 19
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Lars Erik Skogen
 
Mattias Olsson Stenungsunds MS Ford Fiesta R5 2
Erik Gustafsson SMK Linde Mattias Olsson
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Vetle Braskerud
 
Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel Manta 19
Christer Gundersen NMK Trøgstad Kim Roar Johansen
 
Jo Erland Ørpen NMK Modum/Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum/Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Kim Mastad MK TEAM TRESKE Volvo 940 17
Elin Andersson Mk Team Westom OPUSBILPROVNING.SE
 
Thomas Bryntesson NMK Trøgstad Volvo 240 10
Henric Persson MK Ratten Thomas Bryntesson
 
Ruben Erland NMK Konsmo Volvo 240 19
Sebastian Høyland NMK Konsmo Ruben Erland
 
Thomas Paulsen NMK Aremark Mitsubishi EVO VI 13
Joakim Paulsen NMK Aremark Thomas Paulsen
 
Micke Lindh MK Team Westom Volvo 240 10
Andreas Carlsson MK Team Westom Micke Lindh
 
Oscar Janson SMK Eda Volvo 17
Eric Janson SMK Eda Oscar Janson
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Stian Dahl
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Jim Roger Haugom KNA Kongsvinger Mitsubishi evo Vl 13
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Jim Roger Haugom
 
Vegard Gjellum NMK Modum og Sigdal Volvo 17
Camilla Gjellum NMK Modum og Sigdal Vegard
 
Amund Skoglund MK Team Treske Mitsubishi Evo 7 13
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Amund Skoglund
 
Amund Lund Reistad NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Oddmund hansen Westby NMK Modum & Sigdal Amund Lund Reistad
 
Jonas Svendby NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 11
Monica Sætra KNA Kongsvinger Jonas Svendby
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Vegard Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 10
Sandra Daniella Aas Asker og Bærum Motorsport Vegard Hegle
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 17
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Jakob Hvambsahl
 
Andreas Wiik NMK Hamar WRC 1
Tormod Kvisler NMK Hamar Andreas Wiik
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Marita Ørpen NMK Modum & Sigdal Fredrik Magnussen
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Raymond Berntsen NMK Drammen Opel corsa 11
Marius Evjen NMK Drammen Raymond Berntsen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 70
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"