NMK Elverum
Innkomne påmeldinger (35)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Tor Slemdal NMK Aurskog - Høland Subaru Impreza STI 13
John B Killingmo NMK Aurskog - Høland Tor Slemdal
 
Tom Erik Sund KNA Kongsvinger Volvo 242 19
Henrik Aarstad KNA Kongsvinger Tom Erik Sund
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Steffen Bjerknes
 
Martin Nygård Kna Kongsvinger Subaru STI 13
Wendy Strømstad Kna Kongsvinger Martin Nygård
 
Erik Svartås Kna Varna Volvo 242 10
Pernille Marie Svartås Kna Varna Erik Svartås
 
Lars Erik Skogen NMK Valdres Volvo 240 19
Lars Erik Skogen
 
Mattias Olsson Stenungsunds MS Ford Fiesta R5 2
Erik Gustafsson SMK Linde Mattias Olsson
 
Vetle Braskerud Kna Kongsvinger Volvo 940 17
Foreløpig uvisst Vetle Braskerud
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Rune Kittelsen
 
kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel Manta 19
Christer Gundersen NMK Trøgstad kim Roar Johansen
 
Jo Erland Ørpen NMK Modum/Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum/Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Kim Mastad MK TEAM TRESKE Volvo 940 17
Elin Andersson Mk Team Westom OPUSBILPROVNING.SE
 
Thomas Bryntesson NMK Trøgstad Volvo 240 10
Henric Persson MK Ratten Thomas Bryntesson
 
Ruben Erland NMK konsmo Volvo 240 19
Sebastian Høyland NMK konsmo Ruben Erland
 
Thomas Paulsen NMK Aremark Mitsubishi EVO VI 13
Joakim Paulsen NMK Aremark Thomas Paulsen
 
Micke Lindh MK Team Westom Volvo 240 10
Andreas Carlsson MK Team Westom Micke Lindh
 
Oscar Janson Smk Eda Volvo 17
Eric Janson Smk Eda Oscar Janson
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Stian Dahl
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Jim Roger Haugom KNA Kongsvinger Mitsubishi evo Vl 13
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Jim Roger Haugom
 
Vegard gjellum NMK Modum og Sigdal Volvo 17
Camilla Gjellum NMK Modum og Sigdal Vegard
 
Amund Skoglund MK Team Treske Mitsubishi Evo 7 13
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Amund Skoglund
 
Amund Lund Reistad Nmk Modum & Sigdal Volvo 240 10
Oddmund hansen Westby Nmk Modum & Sigdal Amund Lund Reistad
 
Åge Hansen NMK Gardermien Subaru Impreza 13
Trine Opsahl Åge Hansen
 
Jonas Svendby NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 11
Monica Sætra KNA Kongsvinger Jonas Svendby
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Vegard Hegle Asker&bærum Volvo 10
Sandra Daniella Aas Asker&bærum Vegard Hegle
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 17
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Jakob Hvambsahl
 
Andreas Wiik Nmk Hamar WRC 1
Tormod Kvisler Andreas Wiik
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Marita Ørpen NMK Modum & Sigdal Fredrik Magnussen
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Raymond Berntsen Nmk Drammen Opel corsa 11
Marius Evjen Nmk Drammen Raymond Berntsen
 
Ole Kristoffer Gislerud Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVO VI 13
Rita Kristensen Asker og Bærum Motorsport Ole Kristoffer Gislerud
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 35
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"