NMK Elverum Romjulsrally 2017
Innkomne påmeldinger (48)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 242 17
Thomas Grønlund Østfold Motorsport John Erling Grav
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R1 8
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Adapta Motorsport
 
Ole Kristoffer Gislerud NMK Nedre Hallingdal Mitsubishi EVO VI 13
Rita Kristensen KNA Eiker Ole Kristoffer Gislerud
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Peugeot 208 R2 5
Marius Fuglerud NMK Drammen Håkon Sveen Frøslid
 
Finn Kjellbakken Kristiansen NMK Gjøvik Volvo 240 17
Dag Robert Kristiansen NMK Gjøvik Finn Kjellbakken Kristiansen
 
Kenneth Tomasson MK Ratten Mazda 323 4*4 13
Per Wiksten MK Ratten Kenneth Tomasson
 
Bjørn-Erik Indahl KNA Oslo og Omegn Nissan Almera 19
Leif Arne Nesset Asker og Bærum Motorsport Bjørn-Erik Indahl
 
Andre Trondrud NMK Nore og Uvdal Mercedes benz 190 10
Andre Trondrud
 
Georg Gjertsen Asker & Bærum motorsport Renault clio ragnotti 11
Maren Bålsrud Moseby NMK Aurskog Høland Georg Gjertsen
 
Jan Johansson Fryksdalens MK Nissan Sunny 11
Martin Elofsson MK Team Westom Jan Johansson
 
Mads Johansen NMK Hadeland Volvo 242 10
Jonas Prestkvern Mads Johansen
 
Ole Christian Veiby KNA Solør Msp Skoda Fabia R5 2
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Ole Christian Veiby
 
Tor Slemdal NMK Aurskog - Høland Subaru Impreza STI 3
John B Killingmo NMK Aurskog - Høland Tor Slemdal
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Jørgen Nordhagen
 
Martin Furuseth NMK Trøgstad Volvo 244 19
Sebastian Huse NMK Aremark Martin Furuseth
 
Lasse Martinsen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 17
Lars Røken NMK Modum og Sigdal Lasse Martinsen
 
Ståle Brastad NMK follo Volvo 242 10
Raymond Braathen Ståle Brastad
 
Tommy Transeth Nmk Tønsberg Subaru 13
Chriss-Toni Johnsen Nmk Tønsberg Tommy Transeth
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Stian Briskelund NMK Hønefoss Fredrik Magnussen
 
Ole jonny Branes KNA Kongsvinger Ford Fiesta 7
TBA Ole jonny Branes
 
Marcus Lundhaug Kna konsvinger Nissan Almera 20
Roy Tangen Kna kongsvinger Marcus Lundhaug
 
Krister Skjærbekk NMK Hamar Volvo 240 17
Hans Liberg NMK Hamar Krister Skjærbekk
 
Mats NYgård Kna Kongsvinger Volvo 940 17
Johan Svendsen Mats NYgård
 
Kristian Furuseth Kna Kongsvinger Volvo 240 10
Lars Atle Nymoen Kna Kongsvinger Kristian Furuseth
 
Martin Nygård KAN kongsvinger Subaru 3
Jørgen Eriksen Martin Nygård
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 242 17
Stein Løvstuen NMK Nore & Uvdal Johan Brekke
 
Svein Tore Løvhøiden Kna kongsvinger Volvo 240 10
Thomas Skogheim Svein Tore løvhøiden
 
Tony Caspersen nmk aurskog høland Subaru Impreza 555 13
kjell Pettersen Tony Caspersen
 
Christoffer Pedersen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Anikken Storsveen NMK Varna Christoffer Pedersen
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru STI 3
Stine M Klemetsdal NMK TØNSBERG Runar Pedersen
 
Amund Skoglund Mk Team Treske Volvo 242 10
Torbjörn Danielsson Amund Skoglund
 
Dan Henning Østheim NMK Hadeland Mazda RX-7 10
Stig Granheim NMK Hadeland Dan Henning Østheim
 
Haakon-Marius Strømsrud NMK Elverum Volvo 240 17
Marius lunde NMK Elverum Haakon-Marius Strømsrud
 
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel Astra 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Magnus Bergsjøbrenden
 
Tor Bækkevold NMK Aurskog Høland Mitsubishi evo 5 13
Jeanett haug KNA Eiker Tor Bækkevold
 
Benjamin A. Ward Asker og Bærum Motorsport Nissan Almera GTi (Knut) 11
Simen Næss Hagen Asker og Bærum Motorsport Benjamin A. Ward
 
Christian August Selmer Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Anita Selmer Asker og Bærum Motorsport Christian August Selmer
 
Magnus Syversen NMK Elverum Volvo 242 17
Thomas Skadsberg Johansen NMK Solør Magnus Syversen
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett 11
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Lars M Berntsen
 
Magnus Engelbrektsson Mk team treske Volvo 10
Carin Nilsson Mk Team Treske Magnus Engelbrektsson
 
Oddvar Andersen NMK Moss Opel Manta 14
Carsten Andersen NMK Moss Oddvar Andersen
 
Kristoffer Bekkemellem Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Kristoffer Bekkemellem
 
Andreas Wiik NMK HAMAR Hyundai Accent 1
Tormod Kvisler Andreas Wiik
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 940 17
uvisst Vetle Braskerud
 
Rino Bækkevold Nmk Aurskog Høland volvo 240 17
Rune Kirkeby kna Lillehammer motorsport Rino Bækkevold
 
Bjørn Svensberget Kna kongsvinger Volvo 242 17
Jean Næsbak NMK Elverum Bjørn Svensberget
 
Kjetil Bakken NMK Modum&Sigdal Volvo 242 10
Tom Bakken NMK Modum&Sigdal Kjetil Bakken
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 48
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"